Strzelectwo sportowe

W dniu 23.05.2013 r. odbyły się zawody IX Rundy Szkolnej Ligi Strzeleckiej 2012/2013, które jednocześnie zakończyły rywalizację w strzelectwie sportowym Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Przemyskiego.

W klasyfikacji generalnej dziewcząt bezapelacyjnie zwyciężyła KATARZYNA KOSCHMIEDER - ZSU-HiG, II miejsce zajęła Joanna Bajda z II LO, III miejsce przypadło dla DOMINIKI KOPEĆ - ZSU-HiG.

W klasyfikacji generalnej chłopców zwyciężył Adam Sawicki z IV LO. Mimo wielkich ambicji,                 w rywalizacji z Adamem o zwycięstwo, ALEKSANDER KOPACZYŃSKI - ZSU-HiG wywalczył II miejsce przed Rafałem Wołosem z II LO.

W klasyfikacji generalnej zawodów zadecydowanie zwyciężył Zespół Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych przed I LO oraz ZSIiM.

Do zwycięstwa w Szkolnej Lidze Strzeleckiej 2012/2013 przyczynili się:

• KATARZYNA KOSCHMIEDER - III TF
  • DOMINIKA KOPEĆ - II TOT
  • MAŁGORZATA MIKITA - II TŻO
  • ALAEKSANDER KOPACZYŃSKI - II TOK
  • MACIEJ SZYWAŁA - III TOG
  • KONRAD GIERCZAK - II ZKB

W Szkolnej Lidze Strzeleckiej 2012/2013 naszą szkołę reprezentowali także:

• JOANNA KUSAL - I TFT
  • WERONIKA OLSZOWY - I TFT
  • MAŁGORZATA CZYŻOWSKA - III TŻO
  • MARZENA SZAŁAJKO - II TOT
  • KLAUDIA GULANOWSKA - II TOT
  • MARZENA LENIUS - II ZC
  • SEBASTIAN OLSZOWY - II ZKA

Zwycięzcom gratulujemy!!! Wszystkim dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

K.G.

fotorelacja