ZSUHiG --> Przegląd wydarzeń --> Dzień Przedsiębiorczości

Dzień Przedsiębiorczości

Email Drukuj

Dzień Przedsiębiorczości w opinii uczniów.

Drodzy uczniowie w akcji  Dzień Przedsiębiorczości w tym roku szkolnym 2012/2013 uczestniczyło 150 uczniów nasze szkoły. Uczniowie samodzielnie wybierali miejsca praktyki u lokalnych  pracodawców.

Akcja ta jak corocznie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży i  będziemy ją kontynuować w następnych latach.  Potwierdzeniem powyższych słów niech będzie opinia jednej z uczennic naszej szkoły.....

 

Cześć, nazywam się Asia.

Chodzę do klasy pierwszej technikum w naszej szkole i chciałabym opowiedzieć Wam
o DNIU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, którego ostatnia edycja odbyła się 17 kwietnia 2013r.

Ta akcja odbywa się co roku już od 10 lat ! I cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

 W tym roku tylko z naszej szkoły na Dzień przedsiębiorczości wybrało się 150 uczniów. Odbywali oni jednodniowe praktyki w wybranym przez siebie firmie.

Ja osobiście wybrałam się do serwisu komputerowego. Nie chodziło mi tyle co o komputery, co o organizacje pracy i stanowiska na których należy pracować. Już na początku dnia zauważyłam, że każdy stara się o czyste i bezpieczne stanowisko pracy. Wszystko było świetnie zorganizowane, każdy wiedział jaki ma zakres obowiązków dzięki czemu nie dochodziło do niepotrzebnych spięć a atmosfera była przyjazna. Wszyscy ze sobą współpracowali. Ten dzień dużo mnie nauczył. Myślę, że wszystkie informacje które udało mi się uzyskać w ten dzień przydadzą mi się zarówno w przyszłości jak i w szkole. teraz wiem jak ważne jest odpowiednie przygotowanie miejsca pracy i relacje w grupie.

 

W następnym roku  też będę uczestniczyć aktywnie w Dniu Przedsiębiorczości i Was też do tego namawiam!

 

Szkolny Klub Przedsiębiorczości

 


Dzisiaj jest

sobota, 21 lipca 2018

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Przeszukaj stronę

Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)