Puchar Polski

Email Drukuj

           W dniach od 06. - 09. 06. 2013 r.  na strzelnicy sportowej w Zielonej Górze uczennica naszej szkoły, KATARZYNA KOSCHMIEDER (III TF) brała udział   w III Rundzie Pucharu Polski, będącej jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Polski Juniorów w strzelectwie sportowym.

          Kasia zdobywając 17 miejsce uzyskała wymagane  kwalifikacje do udziału w Mistrzostwach Polski Juniorów, które  odbędą się  w dniach od 27 - 30.06 2013 r. we Wrocławiu, a także przepustkę do Finału Pucharu Polski w strzelectwie sportowym, który przypada w dniach  od 19 - 22.09.2013 r. w Zielonej Górze.

          Kasi życzymy powodzenia oraz godnego reprezentowania naszej szkoły na wspomnianych imprezach.

                                                                                                                                                   K.G.

fotorelacja

 


Przeszukaj stronę

Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)