VI Runda i zwycięstwo

E-Mail Drucken
There are no translations available.

W dniu 07.02.2013 r. odbyły się zawody VI Rundy Szkolnej Ligi Strzeleckiej 2012/2013.

 

     W zawodach wzięło udział 23 zawodników reprezentujących 10 zespołów, niektóre w niepełnym składzie, ze szkół ponadgimnazjalnych:

 

  • Zespół Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu
  • Zespół Szkół Informatycznych i Mechatronicznych w Przemyślu
  • I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu
  • II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu
  • III Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu
  • IV Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu

 

       Rozegrano konkurencję: Karabin pneumatyczny (Kpn 30) zgodnie z przepisami ISSF oraz Regulaminem zawodów.

 

     Z naszej szkoły wystartowało cztery zespoły trzyosobowe:

  • I zespół - ZSUHiG MIX I:

- Katarzyna KOSCHMIEDER - kl. III FT - 224 p.

- Małgorzata MIKITA - kl. II TŻO - 151 p.

- Konrad GIERCZAK  - kl. II ZKB - 172 p.

  • II zespół - ZSUHiG MIX 2:

- Dominika KOPEC - kl II TOT - 226 p.

- Aleksander KOPACZYŃSKI - II TOK - 206 p.

- Ewelina DĄBROWNA - kl. I TKO - 142 p. (debiut)

  • III zespół - ZSUHiG - MIX III:

- Małgorzata CZYŻOWSKA - kl. III TŻO - 111 p.

- Klaudia GULANOWSKA  - kl. II TOT - 102 p.

- Marzena SZAŁAJKO - kl. II TOT - 120 p.

  • IV zespół- ZSUHiG - MIX IV w niepełnym składzie:

- Joanna  KUSAL - kl. IFT T - 173 p.

- Marzena LENIUS - kl. II ZC - 77 p.

 

      W klasyfikacji dziewcząt bardzo miłą niespodziankę sprawiła Dominika KOPIEC z klasy II TOT ( ZSUHiG MIX 2) pokonując o 2 punkty niezwyciężoną dotychczas Katarzynę  KOSCHMIEDER z klasy III TF ( ZSUHiG MIX I).

      

      Wśród chłopców II miejsce wywalczył Aleksander KOPACZYŃSKI  z klasy II TOK.

 

W VI rundzie zawodów I MIEJSCE wywalczył zespółZSUHiG MIX 2 - 574 p.

II MIEJSCE przypadło dla zespołuZSUHiG MIX I - 547 p.

III MIEJSCE zajął zespółMIX I - ZSIiM- 537 p.

 

        W klasyfikacji generalnej dziewcząt na I MIEJSCU pozostaje dotychczasowa liderka - Katarzyna KOSCHMIEDER - 1410 p. Na  miejscu II - Dominika KOPEC - 1195 p.

 

         Wśród chłopców w klasyfikacji generalnej na miejscu III  plasuje się Aleksander KOPACZYŃSKI - 1234 p.

 

         W KLASYFIKACJI GENERALNEJ SZKÓŁ PROWADZI ZSUHiG MIX I - 3415 p.

II MIEJSCE - ZSUHiG MIX 2 - 3255 p.

III MIEJSCE - zespół MIX I  ZSIiM - 2957 p.

 1-P10207592-P1020767

phoca_thumb_l_p1070730phoca_thumb_l_p1070733phoca_thumb_l_p1070734

phoca_thumb_l_p1070735phoca_thumb_l_p1070737phoca_thumb_l_p1070741

phoca_thumb_l_p1070748phoca_thumb_l_p1070749

 


Przeszukaj stronę

Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)