ZSUHiG --> Uczniowski Klub Sportowy FORMA - Wydarzenia --> Mistrzostwa Szkoły Siatka 2013

Mistrzostwa Szkoły Siatka 2013

Mistrzostwa Szkoły  w Piłkę Siatkową Dziewcząt w roku  szkolnym 2012/2013

W dniach od 01 do 08 luty 2013 roku odbyły się w Zespole Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Siatkową Dziewcząt na rok szkolny 2012/2013.

W zawodach wzięło udział dwanaście drużyn, które rywalizowały ze sobą  w czterech grupach: klasy - I zw, I tft, I zk, I zf, II zwb, II zwa, I zc, I tfr, II zc, II tok, I th, II tżo.

Z rozgrywek grupowych wyszło cztery drużyny: kl - II tżo,  I zf, I tft, I tfr.

W wyniku rozgrywek systemem „ każdy z każdym " poszczególne drużyny zajęły miejsca:

I miejsce - klasa II tżo w składzie: Małgorzata Mikita, Klaudia  Szczepanik, Liliana Iwaniuk, Katarzyna Hades, Ewelina  Muras, Monika Żak.

II miejsce - klasa I zf w składzie: Mariola Rębisz, Barbara Krawiec, Ewa  Romaneńko, Joanna Daniszewska, Karolina Popowczak,  Angelika Jureczko, Edyta Chomka.

III miejsce - klasa I tfr w składzie: Jagoda Kocik, Anita Hładio, Anna Bąk, Kinga Dudek, Daria Kropisz, Barbara Olech, Dżesika Grabas.

IV miejsce - klasa I tft w składzie: Marta Wiśniewska, Joanna Kusal, Pamela Burdziak, Anita Łesejko, Paulina Wajda, Martyna Banaś, Patrycja Depciuch.

Najlepsza zawodniczka turnieju: uczennica klasy II tżo Monika Żak

I miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Piłkę Siatkową Dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013

fotorelacja