II runda SLS

Email Drukuj

W dniu 25.10.2012r. odbyły się zawody II RUNDY SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ 2012/2013.

 

W zawodach wzięło udział 13 zespołów 3 osobowych ze szkół ponadgimnazjalnych:

  • Zespół Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu;
  • Zespół Szkół Informatycznych i Mechatronicznych w Przemyślu;
  • I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu;
  • II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu;
  • IV Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu;
  • Zespół Szkół Ekonomicznych w Przemyślu;
  • III Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu;

Rozegrano konkurencję: Karabin pneumatyczny (Kpn 30) zgodnie z przepisami ISSF    i Regulaminem zawodów.

W klasyfikacji dziewcząt zwyciężyła Katarzyna KOSCHMIEDER z Zespołu Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych MIX 1, II-gie miejsce zajęła Joanna BAJDA 
z II LO, a III-cie miejsce przypadło dla Dominiki KOPEĆ z Zespołu Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych MIX 2.

Zawody wśród chłopców wygrał Rafał WOŁOS z II LO. II lokata przypadła dla Adama SAWICKIEGO z IV LO, a na III-cim miejscu uplasował się Krzysztof MUSZ z Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych MIX II.

W II rundzie zawodów I -sze miejsce wywalczył zespół MIX 2 z Zespołu Szkół Usługowo -  Hotelarskich i Gastronomicznych w składzie:

  • Dominika KOPEĆ (II TOT)
  • Aleksander KOPACZYŃSKI ( II TOK)
  • Maciej SZYWAŁA( III TOG)

II-gie miejsce przypadło dla zespołu MIX I z I Liceum Ogólnokształcącego,

III-cie zespół MIX 1 z Zespołu Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych

w składzie:

  • Katarzyna KOSCHMIEDER ( III TF)
  • Małgorzata MIKITA( II TŻO)
  • Konrad GIERCZAK( II Zkb)

W klasyfikacji generalnej wśród dziewcząt I miejsce zajmuje dotychczasowa liderka Katarzyna KOSCHMIEDER ( ZSU-HiG), wśród chłopców na I miejsce wysunął się Rafał WOŁOS, natomiast w klasyfikacji szkół prowadzi zespół MIX 1 z Zespołu Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych.

  KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT -  RUNDA II

 

Imię i Nazwisko

Szkoła

I seria

II seria

III seria

SUMA

1

Koschmieder Katarzyna

ZSUH i G  MIX -1

72

77

76

225

2

Bajda Joanna

II LO

73

65

73

211

3

Kopeć Dominika

ZSUH i G MIX 2

67

56

73

196

4

Błotnicka  Katarzyna

ZSI i M  MIX - I

61

69

64

194

5

Czyżowska Małgorzata

ZSUH i G MIX - 3

56

38

59

153

6

Kusal Joanna

ZSUH i G MIX - 4

52

43

57

152

7

Olszowy Weronika

ZSUH i G MIX - 4

51

43

45

139

8

Kołodziej Beata

ZSI i M  MIX - II

52

43

42

137

9

Mikita Małgorzata

ZSUH i G  MIX - I

55

25

51

131

10

Szałajko Marzena

ZSUH i G MIX - 3

35

44

49

128

11

Wilgucka Klaudia

ZSEk.

43

46

37

126

12

Kulczyk Justyna

ZSUH i G MIX - 3

32

34

49

115

13

Lenius Marzena

ZSUH i G MIX - 4

41

32

33

106

14

Andrasz Ewelina

I LO G - 3

43

27

34

104

15

Nachman Joanna

I LO G - 3

45

39

14

98

16

Rzucidło Sylwia

ZSEk.

8

38

38

84

 

 KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW - RUNDA II 

 

Imię i Nazwisko

Szkoła

I seria

II seria

III seria

SUMA

1

Wołos Rafał

II LO

79

82

80

241

2

Sawicki Adam

IV LO

70

72

68

210

3

Musz Krzysztof

ZSI i M MIX - II

65

75

62

202

4

Kopaczyński Aleksander

ZSUH i G MIX  2

55

66

77

198

5

Lewicki Rafał

I LO - MIX - 1

59

62

69

190

6

Hładasz Przemysław

I LO - IIG

58

65

63

186

7

Gierczak Konrad

ZSUH i G MIX - I

47

69

69

185

8

Szywała Maciej

ZSUH i G MIX 2

58

70

55

183

9

Sztur Robert

I LO - MIX - 1

60

61

53

174

10

Szczurek Kacper

ZSI i M MIX - I

51

54

67

172

11

Bąk Maciej

ZSEk.

59

54

49

162

12

Zajezierski Kamil

I LO - IIG

61

46

48

155

13

Lichota Bartłomiej

I LO - IIG

54

48

50

152

14

Kalawski Krzysztof

I LO - MIX - 1

40

48

53

141

15

Hejnowicz Aleksander

ZSI i M - ind.

46

46

32

124

16

Maj Marcin

ZSI i M - ind.

28

43

48

119

17

Koniuszy Krystian

ZSI i M MIX - I

43

36

27

106

18

Kempa Arkadiusz

ZSI i M MIX - II

32

30

28

90

19

Ferenc Ireneusz

III LO

26

32

25

83

20

Stołowski Grzegorz

II LO

18

46

15

79

21

Olszowy Sebastian

ZSUH Ig MIXind.

32

24

19

75

22

Wojnar  Konrad

I LO G - 3

4

42

26

72

 

KLASYFIKACJA SZKOŁY - RUNDA II

 

          SZKOŁA

I zaw

II  zaw

III zaw

SUMA

1

ZSUH i G MIX - 2

183

196

198

577

2

I LO MIX - 1

174

186

190

550

3

ZSUH i G MIX - 1

225

131

185

541

4

II LO

79

211

241

531

5

ZSI i M MIX - I

172

194

106

472

6

I LO IIG

155

141

152

448

7

ZSI i M MIX - II

90

202

137

429

8

ZSUH i G MIX - 4

106

152

139

397

9

ZSUH i G MIX - 3

115

128

153

396

10

ZSEk.

84

126

162

372

11

I LO III G

72

104

98

274

12

IV LO

210

0

0

210

13

III LO

83

0

0

83

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA  CHŁOPCÓW

 

Imię i Nazwisko

Szkoła

I runda

II runda

SUMA

1

Wołos Rafał

II LO

222

241

463

2

Sawicki Adam

IV LO

231

210

441

3

Musz Krzysztof

ZSI i M MIX - II

206

202

408

4

Kopaczyński Aleksander

ZSUH i G MIX - 2

193

198

391

5

Gierczak Konrad

ZSUH i G MIX - 1

201

185

386

6

Szczurek Kacper

ZSI i M MIX - I

211

172

383

7

Lewicki Rafał

I LO - MIX - 1

188

190

378

8

Sztur Robert

I LO - MIX - 1

176

174

350

9

Hładasz Przemysław

I LO - IIG

153

186

339

10

Szywała Maciej

ZSUH i G MIX - 2

141

183

324

11

Lichota Bartłomiej

I LO - IIG

131

152

283

12

Zajezierski Kamil

I LO - IIG

124

155

279

13

Kalawski Krzysztof

I LO - MIX - 1

111

141

252

14

Koniuszy Krystian

ZSI i M MIX - I

132

106

238

15

Kempa Arkadiusz

ZSI i M MIX - II

107

90

197

16

Wojnar  Konrad

I LO G - 3

105

72

177

17

Ferenc Ireneusz

III LO

92

83

175

18

Bąk Maciej

ZSEk.

0

162

162

19

Olszowy Sebastian

ZSUH i G MIX - 2

75

75

150

20

Hejnowicz Aleksander

ZSI i M - ind

0

124

124

21

Maj Marcin

ZSI i M - ind

0

119

119

22

Stołowski Grzegorz

II LO

0

79

79

23

Mucha Mateusz

II LO

73

0

73

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA DZIEWCZĄT

 

Imię i Nazwisko

Szkoła

I runda

II runda

SUMA

1

Koschmieder Katarzona

ZSUH i G  MIX - 1

257

225

482

2

Kopeć Dominika

ZSUH i G MIX - 3

191

196

387

3

Błotnicka  Katarzyna

ZSI i M  MIX - I

181

194

375

4

Mikita Malgorzata

ZSUH i G  MIX - 1

166

131

297

5

Czyżowska Małgorzata

ZSUH i G MIX - 3

132

153

285

6

Kołodziej Beata

ZSI i M  MIX - II

138

137

275

7

Szałajko Marzena

ZSUH i G MIX - 3

120

128

248

8

Wilgucka Klaudia

ZSEk.

98

126

224

9

Bajda Joanna

II LO

0

211

211

10

Andrasz Ewelina

I LO G - 3

104

104

208

11

Kulczyk Justyna

ZSUH i G MIX - 4

80

115

195

12

Nachman Joanna

I LO G - 3

94

98

192

13

Rzucidło Sylwia

ZSEk.

79

84

163

14

Kusal Joanna

ZSUH i G MIX - 4

0

152

152

15

Olszowy Weronika

ZSUH i G MIX - 4

0

139

139

16

Lenius Marzena

ZSUH i G MIX - 4

20

106

126

17

Szot Kamila

ZSEk.

17

0

17

 

KLASYFIKACJA GENERALNA SZKOŁY

 

          SZKOŁA

I runda

II runda

SUMA

1

ZSUH i G MIX - 1

624

541

1165

2

I LO MIX - 1

475

550

1025

3

ZSI i M MIX - I

524

472

996

4

ZSUH i G MIX - 2

409

577

986

5

ZSI i M MIX - II

451

429

880

6

I LO IIG

408

448

856

7

ZSUH i G MIX - 3

443

396

839

8

II LO

295

531

826

9

I LO III G

303

274

577

10

ZSEk.

194

372

566

11

ZSUH i G MIX - 4

100

397

497

12

IV LO

231

210

441

13

III LO

92

83

175

 

 


Przeszukaj stronę

Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)