III runda SLS

E-mail Print
There are no translations available.

W dniu 29.11.2012r. odbyły się zawody III RUNDY

SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ 2012/2013.

 

W zawodach wzięło udział 13 zespołów 3 osobowych ze szkół ponadgimnazjalnych:

  • Zespół Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu;
  • Zespół Szkół Informatycznych i Mechatronicznych w Przemyślu;
  • I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu;
  • II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu;
  • IV Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu;
  • Zespół Szkół Ekonomicznych w Przemyślu;
  • III Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu;

Rozegrano konkurencję: Karabin pneumatyczny (Kpn 30) zgodnie z przepisami ISSF i Regulaminem zawodów.

Zawody wśród chłopców wygrał Rafał WOŁOS z II LO, II miejsce przypadło dla Aleksandra KOPACZYŃSKIEGO z Zespołu Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych MIX 2, a na III-cim m-cu uplasował się Rafał LEWICKI z I LO MIX 1.

W klasyfikacji dziewcząt nadal niezwyciężona pozostaje Katarzyna KOSCHMIEDER z Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych MIX 1, II-gie miejsce zajęła Joanna BAJDA z II LO, a III-cie miejsce przypadło dla Dominiki KOPEĆ z Zespołu Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych MIX 2.

W III rundzie zawodów I -sze miejsce wywalczył zespóŁ MIX 1 z Zespołu Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych, II-gie miejsce przypadło dla zespołu MIX 2, także z Zespołu Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych, a III-cie zespół MIX 1 z Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych.

W klasyfikacji generalnej wśród dziewcząt na I miejscu umocniła się dotychczasowa liderka Katarzyna KOSCHMIEDER (ZSU-HiG), wśród chłopców na I miejsce wysunął się Rafał WOŁOS, natomiast w klasyfikacji szkół prowadzi zespół MIX 1 z Zespołu Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych.

III RUNDA SLS 2012/2013 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - CHŁOPCY

 

Imię i Nazwisko

SZKOŁA

I seria

II seria

III seria

SUMA

1

Wołos Rafał

II LO

83

90

80

253

2

Kopaczyński Aleksander

ZSUH i G MIX - 2

78

74

85

237

3

Lewicki Rafał

I LO - MIX - 1

57

76

77

210

4

Szczurek Kacper

ZSI i M MIX - I

78

70

57

205

5

Sawicki Adam

IV LO

60

72

72

204

6

Gierczak Konrad

ZSUH i G MIX - 1

62

72

69

203

7

Koniuszy Krystian

ZSI i M MIX - I

46

48

83

177

8

Sztur Robert

I LO - MIX - 1

61

53

54

168

9

Hładasz Przemysław

I LO - IIG

61

52

52

165

10

Szywała Maciej

ZSUH i G MIX - 2

53

59

46

158

11

Zajezierski Kamil

I LO - IIG

62

42

52

156

12

Lichota Bartłomiej

I LO - IIG

51

52

53

156

13

Kalawski Krzysztof

I LO - MIX - 1

58

41

47

146

14

Ciępka Daniel

IV LO

36

57

53

146

15

Stołowski Grzegorz

II LO

6

42

20

68

16

Olszowy Sebastian

ZSUH i G ind.

23

18

16

57

17

Kozek Paweł

IV LO

10

35

2

47

19

Ferenc Ireneusz

III LO

2

17

11

30

 

III RUNDA SLS 2012/2013 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - DZIEWCZĘTA

Imię i Nazwisko

SZKOŁA

I seria

II seria

III seria

SUMA

1

Koschmieder Katarzyna

ZSUH i G MIX - 1

83

90

84

257

2

Bajda Joanna

II LO

64

76

69

209

3

Kopeć Dominika

ZSUH i G MIX - 2

67

62

56

185

4

Błotnicka Katarzyna

ZSI i M MIX - I

69

57

54

180

5

Kołodziej Beata

ZSI i M MIX - II

61

48

44

153

6

Mikita Małgorzata

ZSUH i G MIX - 1

51

57

45

153

7

Czyżowska Małgorzata

ZSUH i G MIX - 3

52

58

41

151

8

Szałajko Marzena

ZSUH i G MIX - 3

58

38

35

131

9

Olszowy Weronika

ZSUH i G MIX - 4

45

45

38

128

10

Wilgucka Klaudia

ZSEk.

17

34

57

108

11

Kusal Joanna

ZSUH i G MIX - 4

32

43

27

102

12

Lenius Marzena

ZSUH i G MIX - 4

36

34

31

101

13

Rzucidło Sylwia

ZSEk.

41

17

39

97

14

Szot Kamila

ZSEk.

14

21

21

56

III RUNDA SLS 2012/2013 - KLASYFIKACJA GENERALNA

 

SZKOŁA

I zaw

II zaw

III zaw

SUMA

1

ZSUH i G MIX - 1

153

203

257

613

2

ZSUH i G MIX - 2

185

158

237

580

3

ZSI i M MIX - I

205

177

180

562

4

I LO MIX - 1

165

168

210

543

5

II LO

253

209

68

530

6

I LO IIG

156

146

156

458

7

IV LO

204

47

146

397

8

ZSUH i G MIX - 4

128

102

101

331

9

ZSUH i G MIX - 3

131

151

0

282

10

ZSEk.

56

97

108

261

11

ZSI i M MIX - II

153

0

0

153

13

III LO

30

0

0

30

KLASYFIKACJA GENERALNA SLS 2012/2013 - CHŁOPCY

Imię i Nazwisko

SZKOŁA

I runda

II runda

III runda

SUMA

1

Wołos Rafał

II LO

222

241

253

716

2

Sawicki Adam

IV LO

231

210

204

645

3

Kopaczyński Aleksander

ZSUH i G MIX - 2

193

198

237

628

4

Gierczak Konrad

ZSUH i G MIX - 1

201

185

203

589

5

Szczurek Kacper

ZSI i M MIX - I

211

172

205

588

6

Lewicki Rafał

I LO - MIX - 1

188

190

210

588

7

Sztur Robert

I LO - MIX - 1

176

174

168

518

8

Hładasz Przemysław

I LO - IIG

153

186

165

504

9

Szywała Maciej

ZSUH i G MIX - 2

141

183

158

482

10

Lichota Bartłomiej

I LO - IIG

131

152

156

439

11

Zajezierski Kamil

I LO - IIG

124

155

156

435

12

Koniuszy Krystian

ZSI i M MIX - I

132

106

177

415

13

Musz Krzysztof

ZSI i M MIX - II

206

202

0

408

14

Kalawski Krzysztof

I LO - MIX - 1

111

141

146

398

15

Olszowy Sebastian

ZSUH i G ind.

75

75

57

207

16

Ferenc Ireneusz

III LO

92

83

30

205

17

Kempa Arkadiusz

ZSI i M MIX - II

107

90

0

197

18

Wojnar Konrad

I LO G - 3

105

72

0

177

19

Bąk Maciej

ZSEk.

0

162

0

162

20

Stołowski Grzegorz

II LO

0

79

68

147

21

Ciępka Daniel

IV LO

0

0

146

146

22

Hejnowicz Aleksander

ZSI i M - ind

0

124

0

124

23

Maj Marcin

ZSI i M - ind

0

119

0

119

24

Mucha Mateusz

II LO

73

0

0

73

25

Kozek Paweł

IV LO

0

0

47

47

 

KLASYFIKACJA GENERALNA SLS 2012/2013 - DZIEWCZĘTA

Imię i Nazwisko

SZKOŁA

I runda

II runda

III runda

SUMA

1

Koschmieder Katarzyna

ZSUH i G MIX - 1

257

225

257

739

2

Kopeć Dominika

ZSUH i G MIX - 3

191

196

185

572

3

Błotnicka Katarzyna

ZSI i M MIX - I

181

194

180

555

4

Mikita Malgorzata

ZSUH i G MIX - 1

166

131

153

450

5

Czyżowska Małgorzata

ZSUH i G MIX - 3

132

153

151

436

6

Kołodziej Beata

ZSI i M MIX - II

138

137

153

428

7

Bajda Joanna

II LO

0

211

209

420

8

Szałajko Marzena

ZSUH i G MIX - 3

120

128

131

379

9

Wilgucka Klaudia

ZSEk.

98

126

108

332

10

Olszowy Weronika

ZSUH i G MIX - 4

0

139

128

267

11

Rzucidło Sylwia

ZSEk.

79

84

97

260

12

Kusal Joanna

ZSUH i G MIX - 4

0

152

102

254

13

Lenius Marzena

ZSUH i G MIX - 4

20

106

101

227

14

Andrasz Ewelina

I LO G - 3

104

104

0

208

15

Kulczyk Justyna

ZSUH i G MIX - 4

80

115

0

195

16

Nachman Joanna

I LO G - 3

94

98

0

192

17

Szot Kamila

ZSEk.

17

0

56

73

KLASYFIKACJA GENERALNA SLS 2012/2013 - SZKOŁY

SZKOŁA

I runda

II runda

III runda

SUMA

1

ZSUH i G MIX - 1

624

541

613

1778

2

I LO MIX - 1

475

550

543

1568

3

ZSUH i G MIX - 2

409

577

580

1566

4

ZSI i M MIX - I

524

472

562

1558

5

II LO

295

531

530

1356

6

I LO IIG

408

448

458

1314

7

ZSUH i G MIX - 3

443

396

282

1121

8

ZSI i M MIX - II

451

429

153

1033

9

IV LO

231

210

397

838

10

ZSUH i G MIX - 4

100

397

331

828

11

ZSEk.

194

372

261

827

12

I LO III G

303

274

0

577

13

III LO

92

83

30

205

 

fotorelacja

 

Przeszukaj stronę

Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)