ZSUHiG --> Przegląd wydarzeń --> Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

KOLEJNY RAZ NASZA SZKOŁA  UCZESTNICZY W AKCJI ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, W RAMACH KTÓREGO ORGANIZUJEMY RÓŻNORODNE PRZEDSIĘBIORCZE DZIAŁANIA

Harmonogram zajęć  Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

12.11 - 16.11.2012r. pod hasłem „Biznes przy tablicy" organizowanych
w Zespole Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych
w Przemyślu

Poniedziałek 12.11.12r.

Godzina 10.35 Wyjście klasy II Th na zajęcia warsztatowe z doradcą zawodowym  do  OHP  w Przemyślu  pod opieką p.Małgorzaty Janczura , obszar tematyczny- „Pracownik i Pracodawca".  Klasa nie wraca do szkoły.

Wtorek 13.11.12r.

Godzina 10.30. klasa IV tot na spotkanie z wykładowcą Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnio-Europejskiej w Przemyślu. Opiekunowie : p.D.Bijan , p.Małgorzata Janczura. Warsztaty z podstaw przedsiębiorczości- obszar tematyczny - „ Mowa ciała w firmie".

Klasa wraca do szkoły na 7 lekcję

Środa 14.11.12r.

Godzina 10.35  Wyjście klasy III tog na zajęcia warsztatowe z doradcą zawodowym  do  CKU w Przemyślu  pod opieką p.Waldemara Stecyszyna , obszar tematyczny-Rozmowa kwalifikacyjna i dokumenty aplikacyjne" . Klasa nie wraca do szkoły

Godzina 11.30 Wyjście klasy III wa na zajęcia warsztatowe do Centrum Planowania Kariery PUP w Przemyślu, pod opieką p.Agnieszki Cieślik, obszar tematyczny-

„Jak odnaleźć się na rynku pracy ?". Klasa nie wraca do szkoły.

Czwartek 15.11.12r.

Godzina 11.30 Wyjście klasy IV tf na zajęcia warsztatowe do Centrum Planowania Kariery PUP w Przemyślu, pod opieką p.Henryki Cichońskiej, obszar tematyczny-

Rozmowa kwalifikacyjna i dokumenty aplikacyjne" . Klasa nie wraca do szkoły.

Godzina 12.30 wyjście klasy IV tog na spotkanie z wykładowcą Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnio-Europejskiej w Przemyślu . Opiekunowie : p.D.Bijan .Obszar tematyczny - „Etyka w biznesie". Klasa nie wraca do szkoły.

Godzina 13.10 Wyjście klasy III th na zajęcia warsztatowe do Centrum Planowania Kariery PUP w Przemyślu, pod opieką p.Małgorzaty Janczura, obszar tematyczny- „Źródła informacji o rynku pracy". Klasa nie wraca do szkoły.

Piątek 16.11.12r.

Godzina 10.30-12.15 klasa IV tog oraz  klasa IV Tf - od 10.30-13.10 ; spotkanie z pracownikiem Urzędu Celnego w Przemyślu  w świetlicy szkolnej D-12 .

Po spotkaniu klasy wracają na lekcje. Opiekunowie : p.Małgorzata Janczura, p.Agnieszka Cieślik. Obszar tematyczny - Własna firma, „Podstawowe zadania służby celnej dotyczące przywozu i wywozu towarów".

• Dodatkowo na wszystkich lekcjach w czasie tygodnia przedsiębiorczości nauczyciele ekonomiści poruszają i przedyskutowują tematykę przedsiębiorczości na rynku.

Organizatorzy: Nauczyciele przedmiotów ekonomicznych

czwartek, 19 lipca 2018