ZSUHiG --> News --> Wiadomości --> Zwycięstwo w I rundzie

Zwycięstwo w I rundzie

E-mail Print
There are no translations available.

 

W dniu 27.09.2012r. odbyły się zawody I RUNDY SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ 2012/2013 SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

 

 

W zawodach wzięło udział 13 zespołów 3 osobowych ze szkół ponadgimnazjalnych:

  • Zespół Szkół Usług Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu;
  • Zespół Szkół Informatycznych i Mechatronicznych w Przemyślu;
  • I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu;
  • II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu;
  • IV Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu;
  • Zespół Szkół Ekonomicznych w Przemyślu;
  • III Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu;

 

Rozegrano konkurencję: Karabin pneumatyczny (Kpn 30) zgodnie z przepisami ISSF i Regulaminem zawodów.

 

W klasyfikacji dziewcząt zwyciężyła Katarzyna KOSCHMIEDER z Zespołu Szkół Usługowo-  Hotelarskich i Gastronomicznych MIX I,

II - gie miejsce zajęła Dominika KOPEĆ także z Zespołu Szkół Usługowo - Hotelarskich  i Gastronomicznych MIX III,

a III-cie miejsce przypadło dla Katarzyny BŁOTNICKIEJ z Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych MIX I.

 

W I rundzie zawodów I - sze miejsce wywalczył zespół MIX 1 z Zespołu Szkół Usługowo- Hotelarskich i Gastronomicznych w składzie:

 

  • Katarzyna Koschmieder - IIITF,
  • Małgorzata Mikita - II TŻO,
  • Konrad Gierczak - II zkb.

 

- II-gie miejsce przypadło dla zespołu MIX I z Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych,  - III-cie miejsce zajął zespół MIX I z I Liceum Ogólnokształcącego.

 

Szczegółowe tabele wszystkich startujących zawodników i drużyn:

 

Imię i Nazwisko

Szkoła

I seria

II seria

III seria

SUMA

1

Sawicki Adam

IV LO

72

82

77

231

2

Wołos Rafał

II LO

70

82

70

222

3

Szczurek Kacper

ZSI i M MIX - I

69

67

75

211

4

Musz Krzysztof

ZSI i M MIX - II

64

74

68

206

5

Gierczak Konrad

ZSUH i G MIX - 1

76

59

66

201

6

Kopaczyński Aleksander

ZSUH i G MIX - 2

66

67

60

193

7

Lewicki Rafał

I LO - MIX - 1

72

66

50

188

8

Sztur Robert

I LO - MIX - 1

54

69

53

176

9

Hładasz Przemysław

I LO - IIG

51

50

52

153

10

Szywała Maciej

ZSUH i G MIX - 2

53

45

43

141

11

Koniuszy Krystian

ZSI i M MIX - I

35

54

43

132

12

Lichota Bartłomiej

I LO - IIG

40

36

55

131

13

Zajezierski Kamil

I LO - IIG

32

46

46

124

14

Kalawski Krzysztof

I LO - MIX - 1

30

36

45

111

15

Kempa Arkadiusz

ZSI i M MIX - II

42

29

36

107

16

Wojnar  Konrad

I LO G - 3

33

33

39

105

17

Ferenc Ireneusz

III LO

29

49

14

92

18

Olszowy Sebastian

ZSUH i G MIX - 2

34

19

22

75

19

Mucha Mateusz

II LO

28

18

27

73

 

 

Imię i Nazwisko

Szkoła

I seria

II seria

III seria

SUMA

1

Koschmieder Katarzyna

ZSUH i G  MIX - 1

84

88

85

257

2

Kopeć Dominika

ZSUH i G MIX - 3

56

72

63

191

3

Błotnicka  Katarzyna

ZSI i M  MIX - I

55

65

61

181

4

Mikita Małgorzata

ZSUH i G  MIX - 1

54

49

63

166

5

Kołodziej Beata

ZSI i M  MIX - II

42

42

54

138

6

Czyżowska Małgorzata

ZSUH i G MIX - 3

35

48

49

132

7

Szałajko Marzena

ZSUH i G MIX - 3

21

45

54

120

8

Andrasz Ewelina

I LO G - 3

35

42

27

104

9

Wilgucka Klaudia

ZSEk.

27

40

31

98

10

Wachman Joanna

I LO G - 3

37

30

27

94

11

Kulczyk Justyna

ZSUH i G MIX - 4

15

27

38

80

12

Rzucidło Sylwia

ZSEk.

33

23

23

79

13

Lenius Marzena

ZSUH i G MIX - 4

7

5

8

20

14

Szot Kamila

ZSEk.

4

8

5

17

 

 

 

SZKOŁA

I zaw

II  zaw

III zaw

SUMA

1

ZSUH i G MIX - 1

166

257

201

624

2

ZSI i M MIX - I

181

211

132

524

3

I LO MIX - 1

188

176

111

475

4

ZSI i M MIX - II

107

206

138

451

5

ZSUH i G MIX - 3

132

120

191

443

6

ZSUH i G MIX - 2

141

75

193

409

7

I LO IIG

131

124

153

408

8

I LO III G

104

94

105

303

9

II LO

222

73

0

295

10

IV LO

231

0

0

231

11

ZSEk.

79

17

98

194

12

ZSUH i G MIX - 4

80

20

0

100

13

III LO

92

0

0

92

 

 

SZKOŁA

I runda

1

ZSUH i G MIX - 1

624

2

ZSI i M MIX - I

524

3

I LO MIX - 1

475

4

ZSI i M MIX - II

451

5

ZSUH i G MIX - 3

443

6

ZSUH i G MIX - 2

409

7

I LO IIG

408

8

I LO III G

303

9

II LO

295

10

IV LO

231

11

ZSEk.

194

12

ZSUH i G MIX - 4

100

13

III LO

92

 

 

Today is

Monday, 23 July 2018

Dzwonki

lekcje standardowe 

  1. 08.00-08.45
  2. 08.50-09.35
  3. 09.40-10.25 
  4. 10.35-11.20 
  5. 11.30-12.15
  6. 12.25-13.10 
  7. 13.20-14.05
  8. 14.15-15.00
  9. 15.05-15.50
  10. 15.55-16.40
  11. 16.45-17.30

 

We host

We have 15 guests online

Przeszukaj stronę

Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)