ZSUHiG --> Szkolne Koło Dziennikarskie --> Salon Maturzystów

Salon Maturzystów

4 Tżo na Salonie Maturzystów!

Politechnika Rzeszowska, podobnie jak w roku ubiegłym, gościła dwudniowy Rzeszowski Salon Maturzystów 2012, który rozpoczął się 11 września. I właśnie 11 września 4 Tżo - wraz z organizatorami wyjazdu: panią prof. Iwoną Marek i panią prof. Dorotą Bijan - udała się do Rzeszowa. Nie mogliśmy przegapić tego wydarzenia, zwłaszcza że atrakcji nie brakowało. Mieliśmy do wyboru 19 wykładów na temat egzaminu maturalnego. Nie w sposób było oczywiście uczestniczyć we wszystkich. Ale chociaż trudno było podjąć decyzję, na który z wykładów się udać, to - mimo wszystko - skorzystaliśmy z bogatej oferty, zaprezentowanej przez organizatorów Salonu i każdy znalazł coś dla siebie. Mogliśmy też uzyskać informacje na temat szkół wyższych „z pierwszej ręki", ponieważ czekało na nas 24 stanowisk, na których prezentowano oferty uczelni. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się jednak stoisko „Perspektyw", gdyż właśnie tam można było otrzymać najnowszy informator dla maturzystów.

4_to_1024x682

Z pewnością udział w imprezie sprawi, że będzie nam łatwiej dokonywać wyborów dotyczących przyszłości.

Tekst: Szkolne Koło Dziennikarskie