ZSUHiG --> Przegląd wydarzeń --> Dzień Przedsiębiorczości

Dzień Przedsiębiorczości

Dzień Przedsiębiorczości 22.03.2012r.

DSCN0468W dniu 22 marca 2012 roku 160 uczniów naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyło w Ogólnopolskim Programie Dzień Przedsiębiorczości. W tym dniu uczniowie odbywali praktykę w wybranym miejscu pracy i w różnych zawodach. Były to między innymi następujące instytucje i podmioty gospodarcze w Przemyślu i okolicach: Dom Handlowy Szpak, Galeria Handlowa, Biuro Rachunkowe, Bar PRYZMAT, Cukiernia DELICJA, Muzeum DSCN0469Narodowe Ziemi Przemyskiej, Centrum Międzynarodowych Przewozów Autokarowych WAGABUNDA, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Urząd Statystyczny, Komenda Miejska Policji, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej, Biuro Turystyczne GROMADA, Bursa Szkolna, Przedszkole Miejskie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Redakcja Życia Podkarpackiego. Wszystkim uczestnikom tego przedsięwzięcia bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłym roku. Organizatorzy: D. Bijan, D. Duniewicz-Kufel.

DSCN0472 DSCN0473 DSCN0490

piątek, 20 lipca 2018