I Runda SLS

W dniu 27.10.2011 r. odbyły się Zawody I RUNDY SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ 2011/2012. W zawodach wzięło udział 13 zespołów 3 osobowych ze szkół w Przemyślu:

• I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
  • II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego
  • I LP przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym Nr 2 im dr Janusza Korczaka
  • Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego
  • Zespół Szkół Informatycznych i Mechatronicznych
  • Zespół Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych.

Rozegrano konkurencję: Karabin pneumatyczny (Kpn30) zgodnie z przepisami ISSF  i Regulaminem zawodów.

Wśród chłopców reprezentujących ZSU-HiG zwyciężył ALEKSANDER KOPACZYŃSKI      I TOK (163 pkt.). Na drugim miejscu uplasował się TOMASZ SENCZYSZYN  II TŻO (120pkt.). Trzecią lokatę wywalczył  ARKADIUSZ PIOTROWSKI II TOT (107 pkt.)

Wśród dziewcząt w I rundzie zawodów zwyciężyła KATARZYNA KOSCHMIEDER  z ZSUHiG.

W I rundzie zawodów zwyciężył zespół  I LO, II -gie miejsce ZSIiM, III - cie miejsce przypadło dla ZSUHiG.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na zawody i życzymy sukcesów w kolejnych rundach.

Opiekunowie Szkolnego Koła Strzeleckiego: mgr Krystyna Gawlik, mgr Andrzej Domagalski