ZSUHiG --> Szkolne Koło Dziennikarskie --> Dzień Wykładów Otwartych

Dzień Wykładów Otwartych

E-mail Print
There are no translations available.

Dzień Wykładów Otwartych - PWSW

29.11.2011 r. w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu odbył się Dzień Wykładów Otwartych, w którym uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Koordynatorami wyjścia dydaktycznego młodzieży były Panie Dorota Bijan i Iwona Marek. My również jako Koło Dziennikarskie wraz z naszym opiekunem - Panią Iwoną Marek - udaliśmy się na uczelnię. Naszym największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty fotograficzne, przedstudniówkowe lekcje tańca, pokazy średniowiecznych walk rycerskich oraz strojów historycznych zaprezentowane przez studentów, a także scenki rodzajowe
z dawnych czasów. Nasze Koło uczestniczyło również w wykładzie socjologicznym, którego tematem była społeczna rola gadżetów. Wyjście to było okazją do poznania uczelni, kierunków studiów oraz uczestniczenia w niecodziennej lekcji historii. Z pewnością wielu maturzystów będzie od dziś uczyć się pilnie, aby już wkrótce stać się studentem.

Tekst i zdjęcia: Szkolne Koło Dziennikarskie
 

Przeszukaj stronę

Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)