ZSUHiG --> Aktualności --> Tenis stołowy

Tenis stołowy

E-Mail Drucken
There are no translations available.

M I S T R Z O S T W A

Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu

w tenisie stołowym rozegrane w dniu 21.10.2011 r.

 

wyniki końcowe:

 

Dziewczęta gra pojedyncza:

M-ce

Nazwisko

Imię

Klasa

1

STASZKIEWICZ

KORNELIA

 

2

KARABOWSKA

JUSTYNA

 

3

GOŁĘBIOWSKA

ANNA

1tżo

4

ŻAK

MONIKA

1tżo

5-8

DANISZEWSKA

JOANNA

1tok

 

MAZUR

MARLENA

1tok

 

SIRY

SYLWIA

1tok

 

STEINMETZ

KAROLINA

1tok

9-11

MIKITA

MAŁGORZATA

1tżo

 

STACHYRA

AGNIESZKA

2tot

 

ŻURAWSKA

AGATA

1tok

 

 

Dziewczęta gra podwójna: 

M-ce

Nazwisko

Imię

Klasa

1

STASZKIEWICZ

KORNELIA

 

GOŁĘBIOWSKA

ANNA

 

2

SIRY

SYLWIA

1tok

ŻURAWSKA

AGATA

1tok

3

STEINMETZ

KAROLINA

1tok

STACHYRA

AGNIESZKA

2tot

4

ŻAK

MONIKA

1tżo

MIKITA

MAŁGORZATA

1tżo

5

DANISZEWSKA

JOANNA

1tok

MAZUR

MARLENA

1tok

 

Chłopcy gra pojedyncza: 

M-ce

Nazwisko

Imię

Klasa

1

HANASKO

DAMIAN

3zc

2

NIENADOWSKI

DANIEL

4og

3

KOT

ARKADIUSZ

1tot

4

MAZURKIEWICZ

DAMIAN

3tżo

5-8

CHACHURA

DAWID

2zc

 

KURYLAK

MICHAŁ

2tot

 

LETKI

DAMIAN

2zka

 

SUMKA

PAWEŁ

2zc

9-16

CZARSKI

REMIGIUSZ

1tot

 

FERKÓW

PAWEŁ

3thb

 

GRZEGORZAK

DAWID

3zc

 

JAROCH

KAMIL

1tot

 

SIERPIŃSKI

PAWEŁ

3zc

 

SŁAWIŃSKI

DANEK

2zkb

 

SOBEK

ARKADIUSZ

1zwb

 

TENUS

MACIEJ

3thb

17-19

DZIEDZIC

ŁUKASZ

1tot

 

KRÓL

ARTUR

2zka

 

STANIEC

MATEUSZ

1lok

 

Chłopcy gra podwójna:

M-ce

Nazwisko

Imię

Klasa

1

HANASKO

DAMIAN

3zc

NIENADOWSKI

DANIEL

4og

2

KOT

ARKADIUSZ

1tot

LETKI

DAMIAN

2zka

3

FERKÓW

PAWEŁ

3thb

TENUS

MACIEJ

3thb

4

GRZEGORZAK

DAWID

3zc

SIERPIŃSKI

PAWEŁ

3zc

5-8

MAZURKIEWICZ

DAMIAN

3tżo

KURYLAK

MICHAŁ

2tot

 

SOBEK

ARKADIUSZ

1zwb

KRÓL

ARTUR

2zka

 

JAROCH

KAMIL

1tot

STANIEC

MATEUSZ

1lok

 

CHACHURA

DAWID

2zc

SUMKA

PAWEŁ

2zc

 

 Sędzia Główny:     Mieczysław Bodnar

Organizator:   mgr Bożena Szargot

fotorelacja

 

 


Dzisiaj jest

wtorek, 14 sierpnia 2018

Dzwonki

lekcje standardowe 

  1. 08.00-08.45
  2. 08.50-09.35
  3. 09.40-10.25 
  4. 10.35-11.20 
  5. 11.30-12.15
  6. 12.25-13.10 
  7. 13.20-14.05
  8. 14.15-15.00
  9. 15.05-15.50
  10. 15.55-16.40
  11. 16.45-17.30

 

Gościmy

Wir haben 34 Gäste online

Przeszukaj stronę

Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)