ZSUHiG --> Przegląd wydarzeń --> Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Harmonogram zajęć Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

14.11 - 18.11.2011r.  pod hasłem „Biznes przy tablicy"

organizowanych w Zespole Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu

Poniedziałek 14.11.11r.

• Wyjście klasy I Th na zajęcia warsztatowe do CKU - SZOK w Przemyślu, godz. 10.35 - 14.00 pod opieką p. Doroty Bijan, prowadzący - pani Wioletta Pszonak doradca zawodowy, obszar tematyczny- Pracownik i Pracodawca. Klasa nie wraca do szkoły.

Wtorek 15.11.11r.

• Wykład z elementami dyskusji, sala D 12, godz. 8.50-10.25, kl. II Tog i IV Tżo, prowadzący- dr Maria Stryczek Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu, obszar tematyczny - Etyczny biznes. Opiekunowie p. D. Bijan,
  • Spotkanie z doradcą podatkowym, sala A -16, godz. 12.30-14.05, klasy III Tot, II Th. Opiekun p. D. Duniewicz - Kufel. Obszar tematyczny - Finanse firmy.
  • Wyjście klasy II Tot na warsztaty z przedsiębiorczości do WUP w Przemyślu, godz.13.10-15.00 pod opieką p. Małgorzaty Janczury. Obszar tematyczny - Pracownik i Pracodawca. Klasa nie wraca do szkoły.

Środa 16.11.11r.

• Zajęcia wykładowo - warsztatowe, sala D-12, godz. 9.40 - 10.25, kl. IV Tżg, IV Tog, prowadzący - pan Wiktor Blusiewicz MOPS w Przemyślu, obszar tematyczny -  Własna Firma - pozyskiwanie środków Unii Europejskiej.
  • Zajęcia wykładowo - warsztatowe, sala D -12, godz.13.30-15.00, klasa III Th, IV Thb -  prowadzący dyrektor hotelu „Gloria" w Przemyślu. Obszar tematyczny - Marketing Firmy. Opiekun p. D. Duniewicz - Kufel .

Czwartek 17.11.11r.

• Spotkanie z przedstawicielami Lokalnego Punktu Funduszy Europejskich w Przemyślu, sala D-12,godz. 9.00-10.30, klasa III Th, III Tot. Opiekun pani D. Duniewicz - Kufel. Obszar tematyczny - Własna Firma - pozyskiwanie środków Unii Europejskiej.
  •  Spotkanie ze specjalistą ds. pracowniczych, sala D -12, godz.10.35-11.20, klasa IV Tog, II Th -opiekun pani D. Duniewicz - Kufel. Obszar tematyczny - Pracownik i Pracodawca.

Piątek 18.11.11r.

• Wyjście klasy III Tżo na zajęcia warsztatowe do Centrum Planowania Kariery w Przemyślu, godz. 12.15 - 15.30 pod opieką p.Doroty Bijan, prowadzący - pani Wioletta Pszonak doradca zawodowy, obszar tematyczny- Rozmowa kwalifikacyjna i dokumenty aplikacyjne. Klasa nie wraca do szkoły.
  •  Pogadanka z elementami wykładu, sala A-17 godz.13.10 - 14.05, kl. IV Thb, prowadzący - pan Krzysztof Drabik Miejski Rzecznik Praw Konsumenta, obszar tematyczny - Prawa Konsumenta. Opiekun pan Waldemar Stecyszyn.

Organizatorzy:

Dorota Bijan